راهنمای خرید

برای خرید آلبوم‌ها در حال حاضر دو درگاه پرداخت فعال داریم که شامل پرداخت‌های ریالی (zarinpal) و ارزی (Yekpay.com) می‌شه.
این دو درگاه داخل ایران فعالیت می‌کنند و درحال حاضر امکانی مرسوم و راحت برای وصل شدن به شبکه بانکی در ایران و خارج از ایران محسوب می‌شه.
همونطور که می‌دونید مراودات ارزی در ایران سخت، پرهزینه و بعضاً غیر ممکنه. درنهایت با وجود مشکلات فراوان این درگاه‌های پرداخت رو فعال کردیم تا امکان خرید آلبوم‌های رادیونواحی برای شما در داخل و خارج از ایران ممکن بشه.
نحوه‌ی کارکرد درگاه ارزی به این صورته که شما به درگاهی از بانک‌های ترکیه متصل شده و پرداختتون رو (فعلاً فقط به یورو) انجام می‌دین. درنهایت ما با یک‌پی تسویه می‌کنیم و اونها بعد از کسر کارمزد پول رو به ریال به ما پرداخت می‌کنن.


نکاتی که در مورد درگاه ارزی و ریالی لازمه بدونید!

این درگاه‌های پرداخت به نوعی واسطه هستند و طبعاً در ازای تسهیل در امور پرداخت کارمزدی رو از تراکنش‌ها کسر می‌کنند.
در پرداخت ریالی شما به ازای هر خرید ۱۰۰ تومان کارمزد پرداخت می‌کنید. در پرداخت ارزی از مجموع کل تراکنش‌های صورت گرفته ۱۵% کارمزد کسر میشه.
درگاه‌ها به نام حسین ابراهیمی (مدیر وبسایت) با مستندات مورد تقاضای این سرویس‌ها ثبت و تایید شده.
تمام تراکنش‌های شما در داخل و یا خارج از کشور قابل پیگیری هستند.


نکاتی در مورد نحوه قیمت گذاری آلبوم‌ها!

ما در راستای حفظ هویت هنرمندان موسیقی نواحی و ارزش‌گذاری درست آثارشون و حذف واسطه‌ها، تصمیم داریم تمامی سود حاصل از فروش آلبوم‌ها رو مستقیم و بی‌واسطه به این هنرمندان پرداخت کنیم. به همین دلیل قیمت‌گذاری برای آلبوم‌ها کار سختی محسوب میشه! در نهایت به این نتیجه رسیدیم تا قیمت پیشنهادی و قیمت تمام شده برای هر اثر انتخاب کنیم.
متاسفانه فعلاً به دلیل فراهم نبودن زیرساخت‌ها و مشکلات فنی فعلاً به این روش این فرآیند رو عملی کردیم؛
بعنوان مثال اگر قیمت پیشنهادی رادیونواحی برای هر اثر ۱۰ هزار تومان انتخاب می‌شه، در صورتیکه شما تمایل به پرداخت مبلغی بیشتر از اون رو داشته باشید می‌تونید با ” اضافه کردن تعداد “ در صفحه پرداخت، مبلغ دلخواه خودتون رو پرداخت کنید.
در پرداخت ارزی هم از همین شیوه می‌تونید استفاده کنید مثلاً برای پرداخت ۱ یورو می‌تونید “تعداد” آلبوم رو افزایش بدید.
در اسرع وقت امکان قیمت‌گذاری دلخواه رو به روشی ساده‌تر در سایت فراهم می‌کنیم.
در نهایت اگر علاقه دارید آلبوم‌ها را داشته باشید و به هر دلیلی قادر به پرداخت هزینه‌ی آن نیستید کافیه در بخش تماس پیغام بدین تا براتون ارسال بشه.


برگشت به صفحه پرداخت ⇑